در حال بارگزاری ...
خبرخوان

وبلاگ

0 خدمات شرکت پایا میهن مان

پایا میهن مان

شرکتی فعال با نیروهای جوان در زمینه تامین ابزارهای IT، لوازم الکترونیکی و خانگی برای مردم شریف ایران است که از آبان ماه سال 1393 شمسی فعالیت خود را در زمینه توزیع لوازم خانگی ، گوشی موبایل و لوازم IT در سطح کشور، آغاز نموده و تا به امروز با اتکا به ارتباط مناسب با تأمین کنندگان کالا، اعتماد متقابل با مشتریان، عرضه کالا به قیمت رقابتی، استفاده از کانالها و روشهای نوین فروش و از همه مهم تر خدمت رسانی به صورت اقساطی توانسته فعالیت خود را گسترش داده و مناطق بیشتری را تحت پوشش قرار دهد، بطوریکه هم اکنون دامنه فعالیت آن در محدوده سی استان کشور بسط یافته است.

 

مخاطبان ما

اگر شما دارای کارت حکمت یا بازنشسته تامین اجتماعی باشید، می توانید نسبت به تهییه محصول به صورت اقساطی ( 24 ماهه،18ماهه، 12ماهه، 6ماهه) و بدون پیش پرداخت اقدام نمایید. البته در صورت تمایل به پیش پرداخت ، این امکان نیز برای شما فراهم شده است.تمام استعلامات حکمت کارت به صورت خودکار و توسط ما انجام می‌شود. شما تنها سفارش می‌دهید، در سایت استعلام اطلاعات کارت را وارد می‌کنید و بقیه کارها به صورت خودکار انجام می‌شود. شما، فقط سفارش می‌دهید و ما سفارش شما را درب منزل تحویل می‌دهیم. نیازی به امضا کاغذ یا فرم خاصی هنگام سفارش از سوی شما نیست. تنها موقعی که محصول را تحویل گرفتید، از شما رسید اخذ می‌شود.همچنین سایت قسطانه که می‌توانید به راحتی اجناس مورد نیاز خود را سفارش بدهید و سریع و ساده در منزل یا محل کار تحویل بگیرید.

کلیه پرسنل بانک کشاورزی، بازنشستگان تامین اجتماعی، نیروهای مسلح، آتش نشانی ... می توانند اقدام به تهییه محصولات به صورت اقساطی نمایند. حتی برای سازمان ها، من جمله دولتی، نیمه دولتی و خصوصی امکان تهییه محصولات مورد نیاز در هر زمینه ای را فراهم می آورد.

 

محصولات

تهییه انواع لوازم دیجیتال (‌شامل:‌ انواع گوشی موبایل، لپتاپت، نوت بوک، قطعات کامپیوتر دوربین مداربسته، سرور، کنسول بازی PS 4 و PS 5 و کلی محصولات دیگر با تنوع بالا) برای شما فراهم شده است.

ارائه لوازم خانگی و آشپزخانه به صورت عمده و تک من جمله: تلویزیون، یخچال، کولر و سایر لوازم از خرد تا کلان ارائه می گردد.

 

خرید گوشی موبایل قسطی با حکمت کارت از جمله نیازهای روز افراد می باشد که برای شما هم شاید تجربه خوشایندی باشد که امروز محصولی را تهییه نمایید و از آن استفاده نمایید و حتی بدون پیش پرداخت این امکان برای شما فراهم شده است. خرید لپتاپ قسطی با حکمت کارت نیز از این نوع موارد است.

 

 برندها

برندهای محصولات پایا میهن ما نیز دارای تنوع از جمله LG ، Samsung، Hisense، اپل، هوآوی، شیائومی و... می باشد.

 

سخن پایانی

پایا میهن مان درصدد آن است که آرامش را در وجود شما به ارمغان آورد.امروزه با توجه به شرایط اقتصادی جامعه از لحاظ تورم و مشکلاتدر تهییه لوازم خانگی و دیجیتال ...،یکی از بهترین مسیر های حل این موضوع برای مردم عزیز سرزمین مان فراهم آوردن امکان خرید اقساطی می باشد که فعلا با توجه به محدودیت ظرفیت ها، به دارندگان کارت حکمت و بازنشستگان تامین اجتماعی در سراسر کشور خدمات رسانی می کنیم. البته اگر اعضای خانواده شما، دوستانتان و خویشاوندانتان دارای حکمت کارت یا بازنشسته تامین اجتماعی باشند، می توانید با استفاده از مدارک ایشان اقدام به تهییه محصولات به صورت اقساطی نمایید.

خوشبختانه تا به حال توانسته ایم رضایت مشتریان را تا حد زیادی کسب کنیم و امیدواریم بتوانیم در آینده ای نزدیک به تک تک همیهنان در جهت تهییه اقساطی محصولات خدمات رسانی کنیم.

 

آدرس شرکت پایا میهن مان: استان تهران - منطقه 16 ، شهرستان تهران ، بخش مرکزی ، شهر تهران، محله تهرانپارس ، خیابان شهید سعید باغدارنیا (رشید) ، خیابان فرجام شرقی ، پلاک 162 ، طبقه پنجم ، واحد 11

 

 

0 تست

تست

خانه
دسته ها
جستجو
0 سبد
پروفایل
بیشتر
دسته بندی ها
خانه و آشپزخانه
خودرو
کالای دیجیتال