در حال بارگزاری ...
  • خانه
  • شرایط خرید با ثمین کارت

ثمین کارت چیست؟

ثمین کارت اولین کارت اعتباری برای خرید اقساطی است که در شرکت‌های دولتی و غیر‌دولتی زیادی در حال حاضر این کارت را به کارکنان‌شان اختصاص داده اند و به یکی از مزایایی تبدیل شده‌است که در زمینه تشویق منابع انسانی نیز موثر بوده است. از جمله ویژگی‌های برجسته ثمین کارت امکان شارژ اعتبار نامحدود است که به یک نسبتی  از حقوق کارکنان صورت می‌پذیرد. امروزه با توسعه صنعت ایکامرس،‌ امکان خرید از فروشگاه های اینترنتی طرف قرارداد با ثمین کارت اقدام به خرید اقساطی نمود. از جمله محصولاتی که به وفور با استفاده از ثمین کارت خریداری می شود، لوازم دیجیتال من‌جمله گوشی موبایل، لپ تاپ، تبلت ... و همچنین مهمتر از همه خرید لوازم خانگی با ثمین کارت که به شدت مورد توجه قرار گرفته است. شما با استفاده از ثمین کارت می توانید انواع و اقسام لوازم خانگی و لوازم دیجیتال را از فروشگاه‌ های طرف قرارداد با ثمین کارت به صورت اینترنتی تهیه کنید.

 

فرهنگ استفاده از کارت های اعتباری در ایران

در ابتدا برای مردم سخت بود که از کارت اعتباری چه در خرید حضوری و چه در خرید اینترنتی استفاده کنند به خصوص در شهرستان‌ها که مردم بیشتر خرید با پول نقد را ترجیح می دادند و روند رشد استفاده از این کارت های اعتباری از جمله ثمین کارت نیز از کلان شهرهایی همچون تهران، اصفهان، شیراز،‌ اهواز و... شروع شد. با گذشت زمان و گسترش افرادی که ثمین کارت،‌ حکمت کارت و سایر کارت های اعتباری را داشتند خیل عظیمی از این اشخاص کم کم به استفاده از کارت اعتباری برای خرید خوار و بار رو آوردند. بعد با رشد استفاده از کالاهای دیجیتال و فراهم شدن امکان خرید اینترنتی لوازم خانگی در بستر ایکامرس سبب شد تا مردم کم کم با اعتماد به فضای دیجیتال به خرید اینترنتی لوازم خانگی و لوازم دیجیتال با کارت اعتباری ثمین کارت، حکمت کارت و... رو آورند.

 

ثمین کارت و ریل کارت

ثمین کارت که به آن ریل کارت نیز گفته می‌شود در واقع یک نوع اعتباری است که پیشاپیش و یک ماه قبل‌تر کارکنان می‌توانند از آن استفاده کنند و ماه بعد از حقوقشان کم شود که این خود یک مزیت بسیار مناسب در شرایط اقتصادی حاضر است که می‌تواند حداقل یک ماه در ابتدای کار دارندگان ثمین کارت را نسبت به دیگران پیش بیندازد (به جز سودی که از خرید اقساطی با سود کم به دست می آورند). در حال حاضر امکان خرید اعتباری تا سقف 80 درصد حقوق ماهانه کارکنان دارای ثمین کارت وجود دارد.

 

خرید اقساطی با ثمین کارت از فروشگاه قسطانه

با رشد عادت خرید اینترنتی و دغدغه‌های مردم در خصوص کمبود زمانشان، علاوه بر امکان خرید نقدی آنلاین یک سری از فروشگاه‌‌ ها بستر خرید اقساطی لوازم خانگی و لوازم دیجیتال را فراهم آوردند. فروشگاه قسطانه به عنوان یکی از پیشگامان در عرصه ایکامرس و از معتبرترین فروشگاه های طرف قرارداد با ثمین کارت،‌ حکمت کارت و تامین اجتماعی اقدام به ارائه محصولاتش به دارندگان کارت اعتباری بدون پیش پرداخت و بدون ضامن نموده است. فرایند خرید با کارت اعتباری ثمین کارت تا ارسال نیز بسیار کوتاه و سریع است و امکان انتخاب با تنوع اقساط از 6 تا 24 ماهه برای شما وجود دارد.

 

چه محصولاتی به صورت اینترنتی امکان خرید با ثمین کارت را در فروشگاه قسطانه دارند؟

امکان خرید انواع و اقسام لوازم دیجیتال، لوازم خانگی و لوازم خودرو با ثمین کارت | ریل کارت وجود دارد:

جمع بندی

همیشه مسیرهای راحتری هم برای تامین نیازها وجود دارد که یکی از آنها پیاده سازی بستر استفاده از کارت های اعتبار بوده است که تا به حال به دغدغه‌های بسیاری از افراد برای رفع نیازهای روزمره‌شان پاسخ داده است. ثمین کارت یکی از کارت های اعتباری است که امکان خرید اقساطی به صورت حضوری و اینترنتی از مراکز مختلف خرید قسطی با آن فراهم است که فروشگاه قسطانه نیز به عنوان یک فروشگاه با تنوع در انواع و اقسام دسته محصولات از لوازم دیجیتال تا لوازم ماشین توانسته جایگاه برتر در بین مراکز فروش اینترنتی اقساطی با ثمین کارت، ریل کارت و حکمت کارت را ازآن خود کند.

 

خرید اقساطی لوازم خانگی | خرید اقساطی لوازم دیجیتال | خرید اقساطی لوازم جانبی و یدکی خودرو

دسته بندی ها
کالای دیجیتال
خانه و آشپزخانه
خودرو
لوازم چوبی
زیبایی و سلامت
ابزار و تجهیزات صنعتی
ورزش و سفر