همه دسته بندی ها
  Filters
  اولویت ها
  جستجو

  درباره ی ما

  شرکت پایامیهن‌مان سال‌هاست به عنوان یکی از مجریان تایید شدۀ طرح ثمین با ارائۀ محصولات مختلف دیجیتال و لوازم خانگی در خدمت شما عزیزان است.
  ما در «قسطانه» در کنار فروشگاه‌های فیزیکی و نمایندگی‌هایی که در سراسر کشور داریم، خرید قسطی با کارت ثمین را برای شما ساده کرده‌ایم. تمام استعلامات ثمین کارت به صورت خودکار و توسط ما انجام می‌شود. شما تنها سفارش می‌دهید، در سایت استعلام ثمین اطلاعات کارت را وارد می‌کنید و بقیۀ کارها به صورت خودکار انجام می‌شود. شما، فقط سفارش می‌دهید و ما سفارش شما را درب منزل تحویل می‌دهیم.
  نیازی به امضا کاغذ یا فرم خاصی هنگام سفارش از سوی شما نیست. تنها موقعی که محصول را تحویل گرفتید، از شما رسید اخذ می‌شود.
  در کنار سایت قسطانه که می‌توانید به راحتی اجناس مورد نیاز خود را سفارش بدهید و سریع و ساده در منزل یا محل کار تحویل بگیرید، دفاتر حضوری ما هم که نشانی آن‌ها در صفحه تماس با ما در دسترس شما است، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است و می‌توانید با مراجعه حضوری به این دفاتر هم اقدام به خرید اجناس خود کنید. ما، برای این‌که خرید آسان‌تری را برای شما عزیزان فراهم کنیم، امکان خرید اینترنتی محصولات را هم علاوه بر امکان خرید حضوری فراهم کرده‌ایم.
  همین حالا سفارش بدهید و بدون آن که یک ریال پرداخت کنید سفارش خود را درب منزل یا در محل کار تحویل بگیرید و هزینه آن‌ها را هم مثل همیشه به طور ماهیانه و خودکار از حقوق شما طبق طرح ثمین کسر می‌شود.